Facebook Twitter E-mail
7. července 2014

White Collar: Finálová jízda se blíží

Osud pohledného podvodníčka Neala Caffreyho ze seriálu White Collar se blíží ke konci. Tvůrce a výkonný producent Jeff Eastin nás ujišťuje, že vymyslel důstojný konec pro veterána stanice USA, jehož hlavními hvězdami jsou Matt Bomer (Neal Caffrey) a Tim DeKay (Peter Burke).

Po protahovaném jednání v březnu stanice konečně prodloužila seriál pro závěrečnou zkrácenou řadu, která bude mít pouze 6 dílů. „Dobrá věc na 6 dílech je ta, že z toho jde pocit limitované řady a my máme dostatečný prostor na to rozjet jednu opravdu krásnou dějovou linku,“ řekl Eastin. „Jaká to ale bude? Na jaké poslední dobrodružství se naše duo vydá?“

Zatímco 5. řada skončila otevřeně, Eastin sdělil, že se vše uzavře stylem, že se děj bude soustředit na to, co tvoří jádro show, což je napětí mezi ne tak úplně napraveným zlodějíčkem Nealem Caffreym a agentem Peter Burkem.

„Je třeba zaměřit se na konflikt Neal versus Peter — to je to, o čem seriál vždycky byl — a opravdu se do toho obout. A tato dynamika tenhle rok bude, vrátíme se ke kořenům, k tomu nejlepšímu. Pro mě to je, když si Neal a Peter s úsměvem povídají, ale jakmile Neal opustí místnost, Peterovi se zuží zorničky, jelikož tuší, že má něco za lubem. A s tímhle si vyhrajeme. Zamyslíme se nad tím, co každý z nich chce úplně nejvíc, vyšponujeme jak Neala a Petera do jejich logických extrémů a uvidíme, co se stane.“

A jaký bude závěr? Dostane Neal, který pomáhal FBI jakožto součást svého trestu, vytouženou svobodu? Eastin prozrazuje, že finále je velmi podobné tomu, nad kterým uvažoval několik let.

„Konec se hodně diskutoval,“ říká Eastin. „Na začátku natáčení jsem si promluvil s Mattem Bomerem a Timem DeKayem, jak to vidí oni. Vše se odvíjelo od toho, jak by měla vypadat Nealova budoucnost, jak by cesta naší dvojice měla být ukončena a jak se k tomu dostat. O tom jsme v průběhu let mluvili a uzavřeli to tak, jak se nám opravdu velmi líbilo.“

Zatímco stále nebylo vydáno prohlášení, kdy se řada začne vysílat, víme, že natáčení již začalo a to na začátku června, ze kterého je pořízen následující obrázek.


A jak vidíte vy ukončení naší milované show? Těšíte se návrat k Peter versus Neal?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

alik01
před 171 týdny
Taky na to čekám :D .
Cheera
před 171 týdny
No konečne aspoň nejaké info o 6. sérií.
Ka-ce-nec-ka
před 171 týdny
Jsem ráda, že alespoň něco málo o nové a bohužel poslední sérii víme....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY