Facebook Twitter E-mail
9. července 2014

Lauren Ambrose ze Six Feet Under zazáří v minisérii Dig

V listopadu minulého roku jsme vás v jedné z našich bleskovek informovali o šestidílné minisérii Dig, která poběží letos na podzim na stanici USA Network. Za vznikem tohoto dramatu stojí dvojice Tim Kring (Heroes) a Gideon Raff (Homeland).

Děj se točí kolem agenta FBI Petera Connellyho (Jason Isaacs), který v Jeruzalémě při řešení vraždy amerického archeologa narazí na dva tisíce let staré spiknutí, které by mohlo navždy změnit celou historii.

Před pár týdny se objevila informace o castingu na roli Debbie, kterou si zahraje herečka Lauren Ambrose. Ta se do povědomí diváků zapsala zřejmě jako Claire Fisher ze seriálu Six Feet Under. V Dig bude hrát oddanou stoupenkyni evangelisty Teda Billinghama (David Costabile). Většinu času bude trávit staráním se o třináctiletého Joshe (Zen McGrath), který je také jedním ze stoupenců. Josh však znenadání zmizí a Debbie začne pochybovat o své víře a rozhodnutí, která ji dovedla na tohle izolované místo.

Do dalších rolí byli obsazeni herci Anne Heche (Men in Trees), Alison Sudol, Regina Taylor (The Unit) a Omar Metwally (Harry's Law).


Dáte této šestidílné minisérii šanci? Zamlouvá se vám její obsazení? Na koho se těšíte nejvíce?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY