Facebook Twitter E-mail
27. února 2011

Jarní novinky a jejich trailery

Přinášíme přehled seriálů, které budou mít na jaře 2011 na televizních obrazovkách premiéru. A je se na co těšit, jak napovídají trailery...

===Breakout Kings=== přihlédnutím k faktu, že je jen málo věcí, které jsou nebezpečnější než uprchlý zločinec, a unaveni neustálým dodržováním předpisů, jenž jim brání v práci, přistoupí veterán jednotek US Marshals Charlie Duchamp (Laz Alonso) a jeho kolega Ray Zancanelli (Domenick Lombardozzi) k neortodoxnímu řešení. Aby dopadli uprchlé zločince, využijí služeb bývalých uprchlých zločinců… Od 7. března na A&E.

===Body of Proof=== plánovaná novinka pro podzim 2010 se nakonec ve své premiéře přesunula na jaro 2011. Hlavní postavou je Dr. Megan Huntová, která je soudní znalkyní v oblasti medicíny a ke své práci využívá místy velmi neortodoxní metody. Megan bývala neurochirurgem, ale těžká nehoda jí zabránila v této práci pokračovat. Jak se vyrovná se svým novým zaměřením? ABC tedy začne seriál vysílat 29. března.
===Chaos=== ne zrovna vzorných agentů CIA z Divize pro utajení a dohled (CAOS) bojuje proti všem hrozbám národní bezpečnosti USA… Na CBS od 1.dubna.
===The Killing=== založený na dánském seriálu řeší kriminální případy ze tří pohledů. Z pohledu vyšetřovatelů, pozůstalých, ale i podezřelých. Na AMC od 3. dubna.
===Kennedys=== nejlegendárnější rodiny politiků v historii USA začíná na Reelz kanálu 3. dubna.
===The Borgias=== jsou považováni za první opravdovou kriminální rodinu historie. Mezi jejich „specialitky“ patřily vraždy otrávením, loupeže, přepadení, incesty a tak dále. Během renesance získali značný vliv a díky pochybným praktikám se dokonce roku 1492 jeden z nich stal papežem… Od 4. dubna na Showtime.
===Breaking In=== mladých géniů je zaměstnána ve firmě, která se specializuje na profesionální zabezpečení systémů. Jejich úkol je však lehce neortodoxní – vždy se mají k zákazníkovi „nabořit“, aby ten pak projevil zájem o služby jejich zaměstnavatele… Jejich první akci uvidíte na FOXu 6. dubna.
===Happy Endings=== se může stát se skupinou přátel, když se pár, který je všechny dal dohromady, rozejde? To se dozvíme 13. dubna na ABC.
===Game of Thrones=== fantasy natočené na motivy epické ságy George R.R. Martina „A Song of Ice and Fire“. Poběží od 18. dubna na HBO.
===Terra Nova=== seriál úplně tak nepatří do našeho přehledu, jelikož oficiálně bude mít premiéru až na podzim, ale jak už jsme psali, tak 23. a 24. května na FOXu poběží taková ochutnávka prvních dvou epizod. Tak proto jsme se rozhodli zařadit ho do tohoto článku. UPDATE: Tak FOX oznámil, že nestíhají dodat trikové záběry, tudíž se premiéra odkládá na podzim.

Víte o něčem dalším novém, co se bude na jaře vysílat? Napište nám do diskuze.

Další díly seriálu

Zimní novinky a jejich trailery (9. 1. 2011)
Jarní novinky a jejich trailery (právě čteš)
Letní novinky a jejich trailery (29. 5. 2011)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Errol
hodně dávno
Game of Throne vypadá zajímavě, ale těžko z traileru poznat, o co...
Crazy-Nut*
hodně dávno
Happy Ending nevypadá špatně a zaujala mě Terra Nova a připomělo mi to hned...
Kahlan
hodně dávno
tak ešte raz zhliadnuté a asi pridám na svoj zoznam aj Happy Ending a Body Of...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY