Facebook Twitter E-mail
9. července 2014

FOX natáčí školní muzikál podle korejského vzoru

Některé televize se nepoučí a i když několikrát dostanou od diváků pořádnou ratingovou ránu, tak pořád zkouší to samé. To je i případ FOXu, který nejprve zazářil s hudební komedií Glee, ale následně ji tvůrci utopili v patosu a moři postav. Přesto se na této „liščí“ televizi zpívat nepřestane.

FOX se totiž rozhodla pro natočení remaku korejského seriálu Answer Me 1997, ve kterém mladí študáci zpívají, až se jim práší od nosu. Přitom ale hlavní myšlenka seriálu nezní tak špatně. Answer Me 1997 bude sledovat osudy party středoškoláků v devadesátých letech a přitom bude přeskakovat do současnosti, abychom viděli jejich proměnu v dospělé.

Původně by tedy seriál měl svým divákům zprostředkovat to, jakým způsobem se bortí a plní mladické sny a jak se oproti devadesátým letům změnila naše současná společnost obklopená technologiemi. Jenomže nesmíme zapomínat na to, že FOX není kabelovka, takže výsledný narativ bude s největší pravděpodobností značně plochý a omezený různými klišé. A k tomu se pilotního dílu ujali tvůrci taneční série Let's Dance!, takže nás zřejmě čeká rozjuchaná podívaná plná zajímavých tanečních choreografií bez smysluplného děje. Ale nezbývá nic jiného, než počkat. Pak se uvidí.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Jackolo
Autor se dlouhodobě věnuje všemu, co je na televizních obrazovkách barevné a hýbe se to.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LadyJ
před 171 týdny
Zní to celkem slibně. Mně se první 3 řady Glee líbily, takže jestli to bude mít...
Helo
před 171 týdny
Ti už fakt nevědí, co by točili, co? :-D Podle mě to bude takové Glee 2.0 :-D
ševča
před 140 týdny
A proč se u toho musí zpívat?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY