Facebook Twitter E-mail
10. července 2014

BBC America opět klonuje Orphan Black!

Seriál Orphan Black nám z televizních obrazovek jen tak nezmizí. Stanice BBC America v noci oznámila, že své kritiky oceňované sci-fi v čele s Tatianou Maslany prodlužuje pro třetí sezónu. Ta opět bude sestávat z deseti epizod, které se na televizních obrazovkách objeví na jaře 2015. Natáčení třetí série začne v Torontu už letos v září.

Hodinové klonovací drama se stalo pro tuto kabelovku výrazným znamením poté, co se před dvěma lety rozhodla investovat do originálních programů. Od premiéry v březnu 2013 seriál získal velkou popularitu ze strany fanoušků. Tatiana Maslany, která zde hraje téměř tucet postav, sklidila nominaci na Zlatý glóbus a vyhrála ocenění od kritiků – Critics' Choice TV Awards, dále TCA Awards a Canadian Screen Awards.

Premiéra druhé série přilákala 1,24 milionů diváků a demo ve skupině 18–49 let si polepšilo o 91 procent při zohledňování sledovanosti Live+3 a DVR. Finále série se dostalo až na 1,4 milionů diváků a pro seriál tak zaznamenalo nový vrchol.

Kromě Doctora Who a Orphan Black má na rok 2015 BBC America v záloze druhou řadu Broadchurch, a dále osmiepizodní Tatau od producentů Being Human a osmiepizodní The Last Kingdom, historický seriál založený na sérii románových bestsellerů The Saxon Stories od Bernarda Cornwella.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

fandapcd
před 271 týdny
Ani mě to nepřekvapuje :) Jinak to snad ani nešlo. :D
nevermore
před 271 týdny
Fujtajksl to se mi ulevilo. Aspoň můžu v pátek oslavit, že všechny moje...
ševča
před 242 týdny
Bojím se sice, co přinese ta novinka v seriálu, ale jinak byla druhá řada...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY