Facebook Twitter E-mail
11. července 2014

Fotbalista-agent si vystřílel druhou sérii

Stanice El Rey své nadcházející novince Matador očividně velice věří. Drama se přidává k těm šťastlivcům, kteří se můžou těšit ze druhé série ještě před začátkem té první. Kabelovka dnes oznámila, že seriál od producenta Roberta Orciho prodlužuje pro druhou řadu. Učinila tak pět dní před premiérou, která je naplánovaná na 15. července.

Matador vypráví příběh Tonyho „Matadora“ Brava, profesionálního fotbalisty, který je skrytým CIA agentem.

„Když mi Roberto poprvé představil koncept Matadora, ihned jsem věděl, že to musíme na El Rey odvysílat,“ řekl Robert Rodriguez, zakladatel a ředitel stanice. „Tento seriál předčil veškerá naše očekávání, co se vyprávění příběhu, neuvěřitelné akce a jedinečných postav týče.“

První řada bude sestávat ze třinácti epizod. Dá se předpokládat, že stejný počet jich bude natočen i v následujícím roce, ovšem počet dílů pro druhou řadu ještě nebyl oficiálně potvrzen.

Matador se přidává k původnímu seriálu stanice From Dusk Till Dawn, který byl pro druhou řadu prodloužen v březnu letošního roku. Ohledně něho stanice oznámila, že natáčení druhé série začne v říjnu tohoto roku.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kneznaL
před 171 týdny
Tak to jsem na ten "zázrak" zvědavá, když objednávají ještě předtím,...
Mik
před 171 týdny
mě ten první díl nijak nezaujal. Začátek vypadal slušně, když ho tam sekne...
Carljack
před 171 týdny
Díky této novince o tomto seriálu slyším prvně... že bych se kouknul ze...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY