Facebook Twitter E-mail
11. července 2014

The Knick: Další předčasné prodloužení!

Nejnovějším poslem dobrých zpráv je kabelová stanice Cinemax. Ta oznámila, že své nové drama The Knick prodlužuje pro druhou sezónu! Seriál se tak přidává k těm, které se objednávky nové řady dočkaly ještě před premiérou celého seriálu. Ta je u The Knick naplánovaná na 8. srpna.

Příběh se odehrává na začátku 20. století. V centru dění jsou chirurgové, sestry a další zaměstnanci nemocnice Knickerbocker Hospital, kteří posouvají hranice medicíny v době, kdy se rapidně zvyšovala úmrtnost a dosud nebyla vynalezena žádná antibiotika.

Seriál má pod taktovkou významný filmový režisér Steven Soderbergh, který režíroval všech deset epizod první řady. V hlavní roli se objeví taktéž známé filmové jméno – Clive Owen. Soderbergh prozradil, že hodlá režírovat i celou druhou řadu: „Chystám se na všech deset,“ uvedl.

The Knick se tak dostává na programový plán roku 2015. Přidává se k prodlouženému Bansheemu a poslední sérii Strike Back.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 175 týdny
!!Máte špatný odkaz na Strike Back :) !!! Super, The Knick vypadá děsně...
fandapcd
před 175 týdny
Taky jsem na to docela zvědavá.
ševča
před 166 týdny
Tak dobré to je? Chystám se na to, ale Owen mě od toho trochu zrazuje.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY