Facebook Twitter E-mail
16. července 2014

Constantina opustila partnerka

Komiksové drama Constantine se loučí s hlavní hrdinkou. Herečka Lucy Griffiths, známá především ze seriálu True Blood, opustila novinku poté, co se tvůrci rozhodli jít jiným směrem.

Constantine se točí okolo Johna Constantina, který svádí boj se svou vírou, jelikož je stále doháněn hříchy své minulosti. Naráz je pak uvalen do role obránce lidstva od sílících temných sil.

Herečka v pilotu hrála Liv, hlavní ženskou postavu. Liv se spojí s Constantinem poté, co je smrtelně označena mocným démonem. Se schopností vidět nadpřirozený svět, který nás obklopuje, se Liv stane klíčovým hráčem v bitvě mezi dobrem a zlem. NBC se rozhodla, že postava nebude přeobsazena, bude ze seriálu úplně vyškrtnuta. Místo ní se přidá postava Zed, kterou fanoušci komiksů jistě znají. Zed je zpočátku nepřítelkyní hrdiny, ovšem později se stane jeho pravou rukou.

Postava Zed již byla obsazena, ztvární ji telenovelová herečka Angélica Celaya. Objeví se v prvních dílech seriálu, další postavy z Hellblazera a DC universa budou představeny později.

Constantine má premiéru 24. října na NBC.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tempy
před 170 týdny
Škoda. :( Lucy není nikdy dost! :) Vřele všem doporučuji Robina Hooda od BBC. ;)
Tulrika
před 170 týdny
To ten trailer teď už moc smyslu dávat nebude A také mi přijde, že si jsou...
ševča
před 139 týdny
Já to nechápu, to ti lidi vezmou roli v seriálu, aniž by se zeptali, co...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY