Facebook Twitter E-mail
14. července 2014

Heroes Reborn: Vrátí se Niki/Jessica?

Od té doby, co stanice NBC oznámila minisérii Heroes: Reborn, fanoušci spekulují o tom, které z původních postav by se mohly opět objevit.

Pokud jste doufali, že se opět setkáte s Niki/Jessicou Sanders, máme pro vás špatné zprávy. Herečka Ali Larter potvrdila, že nemá v plánu zopakovat si svou roli.

„V tuto chvíli vím, že se vrátí Jack Coleman, ale já mám závazek k Legends. Nemám čas pracovat na jiném projektu. Hrdiny miluju a moc se mi líbilo na nich pracovat, ale nyní už jsem se svým životem někde jinde. Jsem nadšená, že můžu pracovat na tomto novém seriálu se Seanem Beanem a dalšími skvělými lidmi.“

Herečka ovšem přece jen dala fanouškům malou jiskřičku naděje. Na otázku, zda by byla otevřená alespoň epizodní hostující roli, odpověděla: „Bylo by to možné, pokud mě Legends pustí. Oni mě nyní vlastní, říkají mi, co můžu a nemůžu dělat.“

O Heroes: Reborn se toho prozatím příliš neví. Je objednáno 13 epizod, které se na obrazovkách objeví v roce 2015. Jack Coleman je prozatím jediný z původních představitelů, který potvrdil svůj návrat. Hayden Panettiere uvedla, že nebyla požádána o návrat. Zachary Quinto a Milo Ventimiglia nemají volno, aby si své role zopakovali.

Larter se od srpna bude objevovat v TNT novince Legends, kde spolu se Seanem Beanem hrají dvojici FBI agentů s falešnými identitami.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carmen
před 175 týdny
Tak zrovna tahle mi chybět nebude nikdy jsem ji neměla ráda.
Salem
před 175 týdny
ještě by tam byla barbara, jinak líbilo by se mi kdyby se Heroes Reborn dohrály...
ševča
před 171 týdny
Tak jako mě vždycky mrzelo, že ona vlastně hrála trojčata. Nejdřív umřela Niki,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY