Facebook Twitter E-mail
12. července 2014

Glee se rozloučí třinácti epizodami

To, o čem se spekulovalo už několik týdnů, bylo oficiálně potvrzeno. Stanice Fox oznámila, že závěrečná série hudebního dramatu Glee bude zkrácená na 13 epizod.

Podle zdroje se tvůrce Ryan Murphy sešel se zástupci stanice a produkčního studia 20th Century Fox Television, aby společně probrali způsob, jak seriál zakončit. Výsledkem tohoto setkání bylo rozhodnutí, že bude nejlepší příběh odvyprávět skrze třináct epizod, které se odvysílají bez přestávek.

Glee v loňské sezóně musel čelit stále novým a novým series lows. Ratingy byly úplně někde jinde, než za dob největší slávy v letech 2009/2010. Rozhodnutí o snížení počtu dílů není žádným překvapením. Seriál od zrušení zachránilo pouze předčasné prodloužení pro dvě série na jaře 2013.

Glee bude nasazen v midseason. Přesné datum prozatím není známo. Stanice však plánuje vytvořit šestou řadu jako velkou událost pro všechny fanoušky. Murphy se na jaře vyjádřil, že poslední série nebude soustředěna na New York, ale příběh se vrátí zpět do McKinley v Limě.

Je potvrzeno, že se vrátí Lea Michele, Chris Colfer, Jane LynchMatt Morrison. Herečka Naya Rivera bude v roli Santany ve vedlejší úloze, nebude se objevovat pravidelně, nicméně součástí série bude.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kneznaL
před 170 týdny
Tulrika: souhlasím. Snad se ale ještě dočkáme pěkných dílů... Doufám.
Cherry :-*
před 170 týdny
Je skvělé, že bude jen 13 epizod. Jako bývalý fanoušek hodlám jít a koukat se...
Bonnie.
před 170 týdny
Zkrátit poslední sérii na 13 epizod je jedno z nejlepších rozhodnutí...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY