Facebook Twitter E-mail
13. července 2014

Colin Farrell sahá po hlavní roli v 2. řadě True Detective?

Seriál True Detective, ve kterém letos zazářil Woody Harrelson a Matthew McConaughey a který čerstvě obdržel dvanáct nominací na Emmy, čelil třem zásadním otázkám – zaprvé, zda bude tato minisérie prodloužena, zadruhé, jak bude nová série vypadat a kdo v ní bude hrát, a zatřetí, zda bude druhá série kvalitativně srovnatelná s tou první.

Na první otázku jsme již dostali odpověď – seriál byl prodloužen na další sezónu, o které její tvůrce Nic Pizzolatto řekl, že bude obsahovat úplně nové postavy a bude se odehrávat v Kalifornii. Příběh se soustředí na čtyři hlavní hrdiny a bude ho psát opět Pizzolatto. Narozdíl od první sezóny ale bude každou epizodu režírovat jiný režisér.

Nyní se dostávají na povrch informace ohledně obsazení druhé řady. Pizzolatto by měl rád v seriálu nějakého známého herce v hlavní roli, a tak se posledních pár týdnů objevovala jména jako Josh Brolin, Christian Bale, Amy Adams a posledně i Jessica Chastain. Posledním přírůstkem do této skupiny jmen jsou herci Colin Farrell, pro kterého by seriál byl návratem na televizní obrazovky – naposledy hrál hlavní roli v dramatu BBC Ballykissangel z roku 1998, a Taylor Kitsch, který do roku 2011 hrál v hitu stanice NBC Friday Night Lights, ale střihl si i vedlejší role v X-Men Origins: Wolverine a letos hlavní roli v The Normal Heart od HBO. Zdroje říkají, že stanice aktuálně s hercem vyjednává, stanice samotná ale odmítla cokoli komentovat.

Na potvrzení se ale bude muset ještě počkat. Programový ředitel Michael Lombardo na aktuálně probíhající TCA Press Tour prohlásil, že informace ohledně castingů zveřejní stanice HBO během několika příštích týdnů. Také prohlásil, že pokud by do seriálu přivedl nějakou hvězdu první kategorie, ostatní herci by už tak známí nebyli.


Těšíte se na druhou řadu True Detective? Koho byste rádi viděli v hlavní roli?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

petruska.77
před 171 týdny
Tak to jsem zvědavá, jak to s ním nakonec dopadne, každopádně by mi tam...
kneznaL
před 171 týdny
To by vůbec nebyla špatná volba.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY