Facebook Twitter E-mail
15. července 2014

Šerif z Eureky bude zlobit v Mystic Falls

Šestá série The Vampire Diaries představí novou tvář. Bývalá hvězda sci-fi seriálu Eureka, herec Colin Ferguson, se objeví v nadcházející sezóně v důležité roli.

Poprvé se s ním fanoušci budou moct setkat již v premiérové epizodě. Herec ztvární postavu Trippa, který je popisován jako okouzlující, silný a ukázněný. Stojí v čele komunity, kde je něco jako adoptivní otec pro své mladé svěřence. Tripp je ochotný udělat cokoliv, aby ochránil své město. Nezní to povědomě?

Výkonná producentka Julie Plec na Twitteru uvedla, že šerifce Forbesové bude pěkně šlapat na paty. Sám herec své obsazení komentoval na Twitteru: Vypadá to, že jsem zakopl (‚tripped‘ – narážka na jméno nové postavy) o novou roli v Mystic Falls, to bude sranda :)

Plec v květnu po odvysílání finále uvedla, že šestá série má být něco jako restart. „Vidíme to tak, že šestá řada je nádherný a přirozený reset. Téma sezóny značí, že každý dostane svůj nový start.“

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Iveta Kovářová
před 170 týdny
Koukám že ta neví koho by tam strčila, jsem na šestou serii hodně zvědavá snad...
24ron24
před 170 týdny
Postava šerifa Jacka z Eureky je jedna z mojích najobľúbenejších...
Mescalamba
před 170 týdny
Lol, Eureka, Haven a teď TVD? :D Kdyby nebyl tak úděsně snadno rozpoznatelnej,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY