Facebook Twitter E-mail
31. července 2014

50 Shades of Grey na Starz? Ta možnost tu byla, říká ředitel

Přestože svět aktuálně žil Comic Conem, za zmínku stojí ještě jedna zpráva z panelu stanice Starz na konferenci TCA (Television Critics' Association), který proběhl před dvěma týdny. Na něm se ředitel stanice Chris Albrecht rozpovídal o jednom konceptu, který se málem dostal na televizní obrazovky ještě před očekávanou premiérou na filmových plátnech.

Řeč je o propíraných bestsellerech autorky, která vystupuje pod pseudonymem E. L. James, s názvy Fifty Shades of Grey, Fifty Shades Darker a Fifty Shades Freed.

Téma vyplulo na povrch, když se probíral nejnovější přírůstek do seriálové rodiny stanice Starz, drama Outlander podle knihy Diany Gabaldon. Albrecht o něm řekl: „Pokud jste četli knihu, víte, že tohle může být transformováno jen do seriálu.“

„Osobně jsem volal do Universalu a řekl, že dostanou tříletý prostor v televizi, jen ať udělají z 50 Shades of Grey seriál. Ale lidi od filmu i autoři si mysleli, že film je jediná možnost.“

Na panelu tato zpráva způsobila velký rozruch. Na otázku, jak daleko zašly rozhovory s Universalem zašly, Albrecht odpověděl: „Znám lidi, co to tam řídí. Velice rádi mi naslouchali.“

50 Shades of Grey by měl do kin dorazit v roce 2015. V hlavní roli se po menších peripetiích objeví Dakota Johnson (Ben & Kate) a Jamie Dornan.

Knižní adaptace jsou poslední dobou velice oblíbené. Stanice Starz před měsícem přejala od HBO produkci seriálové adaptace knihy American Gods od Neila Gaimana.


Co myslíte vy? Viděli byste rádi 50 Shades of Grey v televizi, třeba na takové stanici, jako je Starz?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tempy
před 172 týdny
http://www.sylviaday.com/faq/crossfire-motion-picture-television-series/
LenkaTalaskova
před 172 týdny
Díky za url, myslím, že jsem to, že to zvažují už u Sylvie na facebooku...
ševča
před 147 týdny
Proboha, o čem by to bylo?! Vždyť to narozdíl od Outlandera nemá absolutně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY