Facebook Twitter E-mail
18. července 2014

K nové detektivce Aquarius se připojí i jeden z Chirurgů

O tom, že NBC objednala a chystá novou temnou detektivku Aquarius už jsme vás informovali. Zatím se však vědělo jen o čem bude série pojednávat a že se v hlavní roli představí David Duchovny. Nyní se na seznamu účinkujících objevilo další jméno.

Důležitou roli získal Gaius Charles, kterého si můžete pamatovat z role Briana ‚Smashe‘ Williamse ve Friday Night Lights či z Grey's Anatomy (Chirurgové), kde v květnu skončil po dvouletém účinkování v roli Shanea Rosse.

Tady se divákům představí jako Bunchy Carter, bývalý člen gangu, který je nyní fanatickým přívržencem Islámského národa (Nation of Islam) a jeho nenávist bílých bude evidentní. Své přesvědčení šíří mezi lidmi ve městě a ti, kteří nedodržují jeho učení jsou neustále ohrožováni a zastrašováni. Má svou historii se Samem Hodiakem (Duchovny) a ten se bude za použití agresivní taktiky snažit donutit Bunchyho k jisté spolupráci.

K obsazení se připojil také Gethin Anthony (Game of Thrones), který si zahraje samotného Charlese Mansona a Grey Damon (Star-Crossed), o jehož roli nejsou známé bližší informace.


Co říkáte na nový přírůstek k obsazení? Patří Aquarius mezi vámi vyhlížené novinky příští sezóny?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY