Facebook Twitter E-mail
17. července 2014

Sons of Anarchy obsazuje role pro finální sérii

Televizní seriál Sons of Anarchy si do sedmé série přivede další nečekanou hostující hvězdu.

Vedle Marilyna Mansona se v několika epizodách FX dramatu objeví i Courtney Love. Bylo potvrzeno, že si Courtney zopakuje roli paní Harrisonové. Uvidíme ji ve čtvrté epizodě a zahraje si učitelku ve školce, která si vybuduje silný vztah k Abelovi, což zapříčiní nečekanou reakci od Wendy.

Love byla nominována na Zlatý glóbus za její roli ve filmu Lid vs. Larry Flynt z roku 1996. Také se objevila ve filmu Muž na Měsíci a Krvavé tajemství.

Marilyn Manson ztvární rasistu ve vězení, který využívá Jaxe k rozšíření své mocenské základny. To samozřejmě také ukazuje, že Jax bude skutečně trávit čas za mřížemi … ne tak docela šokující výsledek s ohledem na závěrečnou scénu šesté série.

„Sons byla tak velká část mého života, stejně jako mého otce,“ řekl Manson. "Byl jsem tak odhodlán udělat ho pyšný tím, že se zapojím do toho, na co se pravděpodobně bude vzpomínat jako na nejúžasnější dílo televizních seriálů. Koneckonců, srdcem SoA jsou vztahy, takže teď potřebuji už jen motocykl.“

Sedmá série Sons of Anarchy startuje letos na podzim.

FX právě vydala vůbec první teaser k sedmé sérii:

Těšíte se na Mansona a Love? Jste zvědaví jak skončí seriál?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

manro
před 174 týdny
Už se těším na finále :-)
tarba
před 174 týdny
Nemůžu se dočkat!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY