Facebook Twitter E-mail
21. července 2014

Cote de Pablo se objeví v minisérii The Dovekeepers

Dnes se objevila dobrá zpráva pro fanoušky herečky Cote de Pablo. Tato rodačka z Chile se vrátí na CBS, jen to nebude do role, která ji nejvíce proslavila. Bohužel si nezopakuje roli agentky Zivy Davidové ze seriálu Námořní vyšetřovací služba, ale vyzkouší si něco nového v minisérii The Dovekeepers.

O přípravách minisérie The Dovekeepers jsme vás informovali začátkem roku. Nyní začíná obsazení nabírat konkrétnější obrysy.

Příběh The Dovekeepers je založený na stejnojmenném knižním bestselleru z roku 2011 od Alice Hoffman. Sleduje osudy čtyř žen vyhnaných společně s dalšími devíti sty Židy z Jeruzaléma. Tohoto čtyřhodinového projektu se v pozicích výkonných producentů ujme dvojice Mark Burnett a Roma Downey.

Cote de Pablo by se měla objevit jako Shirah, což je smyslná, tajemná a značně nezávislá svobodná matka se sklony k nadpřirozenu a tiché, tajemné síle. Ostatní se jí posmívají a mají pro ni přezdívku čarodějnice Moab, protože tajně vykonává zakázané starobylé magické obřady a je neuvěřitelně informovaná, když přijde na bylinky a bylinné přípravky. Takže v případě, že se někdo ocitne v nouzi, rád vyhledá její pomoc.

K tomu dodala Roma Downey: „Jsme nadšení, že se Cote de Pablo připojí k obsazení The Dovekeepers. Její talent, vitalita a krása rozsvítí obrazovky v důležité roli Shirah.“


Máte radost, že budete mít možnost tuto herečku znovu vidět na televizní obrazovce? Nebo byste raději, kdyby se vrátila do NCIS?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Helo
před 169 týdny
A já budu první kdo si zabrečí! Měla zůstat v NCIS, nebo se aspon vrátit...
kneznaL
před 169 týdny
Tak nevím. Já tedy tuto herečku nemám příliš ráda a neměla jsem ani...
ševča
před 145 týdny
Přesně tak. Navíc vždycky, když se do takových seriálů obsadí někdo známý,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY