Facebook Twitter E-mail
21. července 2014

Sean Hayes se stěhuje z NBC na CBS

Sean Hayes je známý hlavně ze sitcomu Will a Grace a také z letos zrušené novinky od NBC, Sean Saves the World. U sitcomů zůstane i nadále, protože bylo oznámeno, že se stane hlavní postavou ve druhé sérii sitcomu stanice CBS, The Millers.

Hayes se k Millerům přidá jako Kip Withers, nový nejlepší kamarád Carol (Margo Martindale). V The Millers se nějakou dobu zdrží, přidá se totiž k hlavním postavám. Tvůrce seriálu, Greg Garcia, má radost, že ho ve svém seriálu bude mít.

„Už roky jsem jeho fanouškem a ostatní si práci s ním jenom vychvalují, takže bych nemohl mít větší radost z toho, že se Sean Hayes přidá k The Millers. Ta myšlenka jeho a Margo Martindale jako nejlepších přátel mi vyvolává úsměv na tváři. Teprve začínáme a psaní příběhů pro tuto sérii je zatím skvělé.“

Zajímavostí je, že Hayes doposud spolupracoval hlavně s NBC. Osm let se zdržel ve Willovi a Grace, v Up All Night a Smash si zahrál v několika epizodách, dále měl hlavní roli ve zrušeném Sean Saves the World a v Grimmovi je dodnes výkonným producentem.

The Millers se vrací se svou druhou sérií 30. října.


Jste rádi, že se Sean Hayes bude objevovat v televizi i nadále? A těšíte se na druhou sérii Millerů? Na vaše názory se těšíme v komentářích!

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Christina
před 169 týdny
super, těším se :)
ševča
před 139 týdny
No, to jim to pomohlo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY