Facebook Twitter E-mail
20. července 2014

The Vampire Diaries: Velká castingová nálož

Polovina července je již za námi, kamery se opět rozjely a natáčení šesté série The Vampire Diaries (Upíří deníky) tak opět začalo. Kromě obsazení Colina Fergusona se vyrojily i další castingové novinky, a tak se na ně v tomto článku podíváme.

Mladá herečka Gabrielle Walsh byla obsazena do role Sarah, nevítaného návštěvníka Mystic Falls. Sarah je popisována jako odvážná a chytrá dívka se skrytými úmysly. Objeví se již v první epizodě šesté řady a pravděpodobně se s ní budeme setkávat častěji, jelikož by se mělo jednat o vracející se postavu. Gabrielle je herecký nováček, znát ji však můžeme z filmu Paranormal Activity: Prokletí.

Emily C. Chang ztvární postavu jménem Ivy, což je milá a upřímná „holka od vedle“, která však má nečekanou divokou stránku. Ivy se také objeví již v premiéře šesté série a budeme se s ní setkávat pravidelně. Emily známe například z filmu Total Recall nebo z epizodních rolí v seriálech Community, How I Met Your Mother, Bones, NCIS, Intelligence, Body of Proof či Ringer.

Liama, atraktivního a inteligentního studenta Whitmore College, si zahraje herec Marco James. Liam je popisován jako namyšlený, avšak dobrosrdečný student medicíny, který pochází z rodiny lékařů. I s ním se poprvé setkáme v prvním díle šesté série a také se bude objevovat pravidelně. Marca jsme mohli vidět v seriálech The Client List, Man Up, CSI: Miami, Three Rivers, Victorious nebo v Make It or Break It.

Minimálně ve dvou epizodách se objeví herec Jayson Warner Smith. Jeho postava bude provozovat obchod s „hot rod“ auty (více viz wikipedia). Tento herec měl velkou roli v seriálu Rectify, dále se objevil například v seriálech Sleepy Hollow, Being Mary Jane, Drop Dead Diva či Coma.

Myslím, že se všichni shodneme na tom, že The Vampire Diaries potřebuje dobrého lékaře. Nesmí být však fanouškem mučení upírů. A vzhledem k tomu, že Meredith Fell (Torrey DeVitto) jsme již nějakou dobu neviděli, je ideální čas představit novou lékařskou posilu. Doktorku, která se jmenuje Jo, bude hrát herečka s asi nejznámějším jménem v této castingové náloži – Jodi Lyn O'Keefe. Jo je popisována jako skvělá a cílevědomá lékařka v univerzitní nemocnici. Zvlášť tvrdým způsobem zjistila, že v její profesi neexistuje žádný prostor pro sebemenší chyby, i proto od svých studentů vyžaduje naprostou dokonalost a preciznost. Také ona se objeví již v epizodě 6×01, není však známo, jak dlouho se v seriálu zdrží. Jodi se narodila 10. října 1978, znát ji můžeme především z Nash Bridges, Prison Break a Hit the Floor, dále se objevila v Criminal Minds, CSI: New York, The Big Bang Theory, Boston Legal, Castle, The Finder nebo v Two and a Half Men.

Posledním hercem je Chris Wood, který vymění jeden deník za druhý – měl totiž větší roli v jiném a již zrušeném seriálu od stanice The CW, The Carrie Diaries. Ztvární mladíka jménem Kai, který je popisován jako okouzlující, avšak nestabilní nováček, jenž se dovede s naprostým klidem chovat podle toho, jak to vyžaduje situace. Dokáže tedy být v jednu chvíli nesmělým studentem a v další chvíli fanatickým a úzkostlivým puberťákem. Kromě Carrie Diaries se tento herec objevil v seriálech Girls a Major Crimes. V TVD se poprvé ukáže ve třetí epizodě šesté série.


The Vampire Diaries se se šestou sérií vrátí na obrazovky The CW 2. října. Těšíte se? A co říkáte na nové postavy?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IcePrincess
před 169 týdny
Tak snad je Plecina prcina zase nezapomene všechny do jednoho vybít. Ani si na...
Brontofúzik
před 169 týdny
Inak povedané chcú asi celé TVD prebudovať a narýchlo zachrániť, keď pridávajú...
Brontofúzik
před 169 týdny
Súhlasím, už sa to blíži k ich úrovni. A BATB už nie som schopná sa...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY