Facebook Twitter E-mail
19. července 2014

Two and a Half Men chystá svatbu gayů

Ještě před začátkem nové sezóny jsme se dozvěděli, že následující série seriálu Dva a půl chlapa (Two and a Half Men) bude poslední. Nyní polehku vyplouvá na povrch, co se chystá, a dozvěděli jsme se, že se dočkáme svatby.

Překvapivě to však bude gay svatba. V závěrečné sérii se rozhodně Walden (Ashton Kutcher) požádat o ruku Alana (Jon Cryer). Důvodem však nebude láska, ale větší dobro.

Nina Tassler, ředitelka společnosti CBS Entertainment se nechala slyšet: „Walden bude prodělávat existenciální krizi a bude chtít najít nový smysl svého života. Rozhodne se tedy adoptovat dítě. Jenže, když tento proces rozběhne, tak zjistí, že je velmi obtížné adoptovat dítě, pokud jste svobodný heterosexuál. Takže požádá Alana o ruku, aby mohli adoptovat dítě jako homosexuální pár.“

Na dotaz, jestli se nebojí reakce LGBT komunity kvůli falešnému homosexuálnímu sňatku, odpověděla: „Myslím si, že je to pozitivní věc. Walden má větší šanci adoptovat dítě, když bude v homosexuálním páru, a realitou je, že tak to udělat můžete. Myslím, že to, co dělá, se dá určitě označit za pozitivní.“

Poslední dvanáctá série odstartuje na CBS 30. října.


Co na tuto událost říkáte? Jste zvědaví, co přinese poslední série seriálu?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 169 týdny
Jsem ráda, že to bude poslední, i když pravděpodobně zajímavá serie..ale...
Pajky
před 169 týdny
Já nemyslím, že by to měl být úplný závěr série. A taky jsem to tak trochu...
Brontofúzik
před 169 týdny
Ako je to trafené, ale podľa mňa sa to nejako nakoniec pokazí celé a svadba im...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY