Facebook Twitter E-mail
23. července 2014

Jamie Bamber z Battlestaru se chystá k Rizzoli & Isles

Před nedávnem jsme vás informovali o nové postavě v seriálu Rizzoli & Isles, kterou ztvární herec Enver Gjokaj. Ten se představil v páté epizodě této série jako vysokoškolský profesor, se kterým si s Maurou (Sasha Alexander) padli do oka. Nyní byla obsazena další mužská role, avšak na straně dobra zřejmě stát nebude.

Postavu si zahraje britský herec Jamie Bamber, kterého si můžete pamatovat například ze seriálu Battlestar Galactica. Dále se ukázal i v seriálech, mezi které patří Body of Proof, Law & Order: UK, Monday Mornings a dalších.

V Rizzoli & Isles se objeví jako Paul Wescourt, úspěšný prokurátor, který bude obviněn z vraždy své milenky. Poprvé se ukáže v letním finále, které poběží 2. září, a svou dějovou linku uzavře hned v následujícím díle, kdy se seriál vrátí po své pauze na televizní obrazovky.

Původně bylo oznámeno, že pátá série bude mít 15 epizod, ovšem minulý týden se objevily radostné zprávy o tom, že se fanoušci nakonec dočkají hned 18 epizod.


Těšíte se na nového záporáka? Potěšilo vás jeho obsazení?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 169 týdny
Ohhhh, tak tohle je dokonalost! :))

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY