Facebook Twitter E-mail
24. července 2014

Agents of S.H.I.E.L.D.: Lucy Lawless na palubě

Když se v současné době mluví o Marvelu, tak je to buď o připravovaném seriálu Daredevil nebo o tom, kdy bude mít který z chystaných filmů o superhrdinech premiéru. Díky tomu možná trochu zapadla zpráva o obsazení jedné herečky do seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.

A vskutku to není žádná neznámá herečka bez zkušeností. Ve druhé řadě by se totiž měla představit Lucy Lawless. Tu si samozřejmě všichni pamatují hlavně díky roli Xeny, ale k vidění byla i v seriálech Battlestar Galactica nebo Spartacus: Krev a písek. Naposledy si její přítomnosti mohli užít fanoušci seriálu Parks and Recreation, když se objevila ve finále šesté řady.

Nyní ale zpátky k její roli ve druhé sérii Agents of S.H.I.E.L.D. Zatím se přesně neví, jakou roli si zahraje, ani jak dlouho se zdrží. Podle spekulací by se ale mohla objevit jako Mary Maloney, což je velmi dobře vycvičená agentka, která může velet v podstatě jakékoliv jednotce.


Co na novou posilu říkáte? Koho si podle vás nakonec zahraje?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nathaniell
před 169 týdny
Ou jé, tak tohle si každopádně nechám líbit :-)
LenkaTalaskova
před 169 týdny
Když jsem se o tomto obsazení před pár dny poprvé dočetla, bylo to pro mě...
Klik
před 169 týdny
Bola by som rada ak by Lucy zohrala niejakú väčšiu rolu, veľmi sa teším :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY