Facebook Twitter E-mail
25. července 2014

Slzy radosti i smutku aneb prodlužujeme i rušíme

Čtvrteční noc se nesla ve znamení rušení i prodlužování. Poslem špatných zpráv je stanice NBC, naopak radovat se můžou fanoušci stanice MTV. NBC se rozhodla přesunout závěrečné dvě epizody své novinky Crossbones na sobotní večery. Poslední páteční díl na nás tedy čeká dnes. Seriál s Johnem Malkovichem v hlavní roli nahradí v programu zprávy NBC News a Dateline.

Na Crossbones se pracovalo dlouhou dobu. Seriál byl oznámen v květnu 2012 během Upfronts. Původně se měl na obrazovkách objevit letos v midseason, ovšem stanice jej odsunula na léto. Od začátku svého vysílání Crossbones přišel o půlku svého původního ratingu. Nejnovější díl získal pouze rating 0.5 a 2,7 milionů diváků. Crossbones se tak přidává k odepsaným seriálům, u kterých se díky přesunu na sobotní večery fanoušci dočkají alespoň všech epizod. NBC tak již dříve doodvysílala například Smash nebo letos Crisis.

Nyní už ale pojďme k těm lepším zprávám. Fanoušci Teen Wolf mají nový důvod, proč se těšit na příští rok. Během panelu seriálu na letošním Comic-Conu bylo oznámeno, že byl seriál oficiálně prodloužen pro pátou sérii.

Přesné datum prozatím není známo, ovšem opět dojde k rozdělení série na dvě poloviny. A tentokrát se to opravdu bude hodit. Pátá řada totiž bude obsahovat hned dvacet nových epizod!

Další informace z panelu Teen Wolf, včetně povýšení jedné postavy, vám samozřejmě zprostředkujeme ve speciální reportážní comic-conové bleskovce.


Mrzí vás zrušení Crossbones? A jste nadšení z extra nové porce Teen Wolf, nebo pro vás kvalita za ty roky už upadá?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 175 týdny
Wikipedia tvrdí, že nebude, 4. řada má 12 epizod a finále bude v září.
Lill
před 175 týdny
Ďakujem za info :)
ševča
před 147 týdny
Malkovich holt dojel na to, co se mu podařilo s Nebezpečnými známostmi....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY