Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2014

Arrow: Starling City navštíví paní Smoak

Přípravy nové série seriálu Arrow jsou v plném proudu a jen pár dní poté, co seriál měl své místo na Comic-Conu, se dozvídáme o obsazení další role.

Do života Laurel (Katie Cassidy) vstoupí tajemný muž. K seriálu CW se připojí další z postav vyskytujících se v DC komiksech, které slouží jako předloha. Tentokrát to bude Ted „Wildcat“ Grant. Ten bude ve své televizní verzi bývalým boxerem, který provozuje tělocvičnu pro sociálně slabší mládež ze Starling City.

Jako jeho představitel se objeví J.R. Ramirez. Toho si můžete pamatovat z role v seriálu Emily Owens M.D. (Doktorka Emily) a v současné době se vyskytuje také v seriálu Power.

Podle DC komiksů je Ted členem Justice Society of America, trénující nejrůznější bojovníky se zločinem – včetně Black Canary. A nedávno výkonný producent Marc Guggenheim prozradil k příběhu Laurel ve třetí řadě: „Budou tam nějaké interakce s novou postavou, kterou jsme ještě neoznámili… Její fanoušci budou opravdu, opravdu šťastní.“

Druhou nově obsazenou postavou je matka Felicity Smoak (Emily Bett Rickards). Zahraje si ji Charlotte Ross, kterou si diváci mohou pamatovat hlavně díky seriálu NYPD Blue (Policie New York). Na kontě však má i jiné role, mezi kterými je například i hostování v seriálu Glee.

Zatím není úplně jisté jestli se objeví v přítomnosti nebo díky flashbacku. Mělo by se však jednat o pátou epizodu nové série s názvem Oracle, která by nám měla přiblížit neprobádanou minulost Felicity, včetně jejího studia na MIT.

Jak bylo naznačeno v druhé sérii, tak Felicity, kterou její otec opustil v dětství, ke své matce nevzhlíží s respektem, neboť řekla: „Kdybych přijala věci, tak jak byly, tak bych teď byla servírka v Las Vegas jako moje matka. Nikdy bych nešla na vysokou a nikdy bych se nepřestěhovala tisíce mil, abych pracovala pro Queen Consolidated.“

Díky obsazení Charlotte Ross nyní budou mít diváci šanci prozkoumat složitý vztah matky a dcery. Marc Guggenheim k tomu dodává: „Měli jsme připravený příběh z pozadí života Felicity už více než rok. Pořád jsme si říkal, je to ta epizoda, kdy to uděláme nebo ne? Ale tenhle rok už to uděláme.“


Co na nové obsazení říkáte? Zajímá vás dějová linka Laurel/Black Canary? Těšíte se, až poznáme matku Felicity?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

adil15
před 167 týdny
Na matku Felicity se strašně těším, kéž by to byli jak flashbacky, tak současné...
allyska
před 167 týdny
bude, herečka už od minulýho léta na sobě pracuje, aby zvládla bojové scény
LMDizajn
před 165 týdny
Nemam rad, ked celý serial funguje iba na napätí vztahu medzi hlavnymi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY