Facebook Twitter E-mail
1. srpna 2014

Soutěž o parádní knížky :)

Není to tak dlouho, co jsme soutěžili naposled, na druhou stranu to neznamená, že vás hodláme nechat odpočívat příliš dlouho. Stačí už to, že se beztak celé léto válíte u vody a nás zanedbáváte. Nebo to tak není? :)

Dnes jsme si pro vás každopádně s naším milým sponzorem CooBoo připravili soutěž o knihy k seriálu The 100. Jsem si jist, že mnoho z vás patří mezi fanoušky této letošní novinky z dílny stanice CW a proto nepohrdnete předlouhou z pera Kass Morgan. Na druhou stranu jsou tu jistě i tací, kteří netuší, o co se jedná, pro ně tedy přinášíme krátký popis děje.

„Od ničivé nukleární války žije lidstvo ve vesmírných lodích vysoko nad radioaktivním povrchem Země. Nyní je však sto mladých delikventů, které společnost považuje za postradatelné, vysláno na nebezpečnou výpravu s cílem znovu kolonizovat planetu. Může to být jejich druhá šance na život… nebo sebevražedná mi­se.“

Soutěž najdete na obvyklém místě a pustit se do ní můžete rovnou teď. Nezapomeňte si v profilu vyplnit adresu, kdo ji vyplněnou nemá, nemůže vyhrát!

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

spike
před 171 týdny
Lidi dnes má být zveřejněna druhá soutěžní otázka, nevíte kdy přesně?
Sleslikslicka
před 171 týdny
Nechci vám do toho kecat, ale furt mi tu vyskakuje, jak mám přijít odpovědět na...
Fruiko
před 171 týdny
Vůbec nemáte výdrž...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY