Facebook Twitter E-mail
5. srpna 2014

Seržant z Dextera bude řádit v Gothamu

Seriál Gotham získává těsně před začátkem výraznou posilu do svého obsazení. V Gothamu se objeví David Zayas.

Herec, který se nejvíce proslavil díky své roli seržanta Angela Batisty v seriálu Dexter. Kromě této role si ho jistě pamatují i fanoušci filmové série Expendables, protože se v prvním díle objevil jako hlavní záporák generál Garza.

Role v Gothamu bude spíš podobná této filmové zkušenosti. Zayas se totiž představí jako zločinecký boss jménem Salvatore Maroni a měl by se v první řadě objevovat pravidelně.

V mytologii Batmana je Maroni jedním z nejnebezpeč­nějších gangsterů ve městě. Je také nechvalně známý jako muž zodpovědný za znetvoření státního návladního Harveyho Denta vedoucí k jeho přeměně na Two-Face. Ve filmu The Dark Knight (Temný rytíř) si tuto postavu zahrál Eric Roberts.

V seriálovém Gothamu, který debutuje 22. září, se představí Maroni jako mafián, který se snaží získat vládu nad větším územím a kontrolu nad městem. To vše chce samozřejmě získat na úkor hlavního konkurenta jménem Falcone (v podání Johna Domana).


Co říkáte na obsazení Zayase? Už se těšíte, až Gotham odstartuje?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Salem
před 171 týdny
takže Expendables 1 hráli už dva Maroni
Carljack
před 171 týdny
Super zpráva, Zayase mám rád, takže se těším, že budu v první sérii...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY