Facebook Twitter E-mail
17. září 2014

Vice Principals: HBO objednává novou komedii

HBO se vrací zpátky do školy!

Americká kabelová televize objednala první řadu čítající osmnáct epizod nové komedie zvané Vice Principals, jejíž datum premiéry zatím nebylo známo. Námět pochází z per Dannyho McBridea a Jodyho Hilla, kteří již mají na svědomí z minulého roku ukončenou komedii Eastbound & Down (Nahoru a dolu).

Příběh Vice Principals vypráví o prorektorech střední školy. McBride si zde zahraje zatím neznámou roli a společně s Hillem, Davidem Gordonem Greenem a Stephanie Laing bude sloužit i jako výkonný producent. Seriál byl v přípravách necelý rok, první informace se o něm objevili teprve letos v červenci během TCA.

„Danny McBride a Jody Hill vytvořili chytrý, darebný a nepředvídatelný typ komedie, kterých ještě nemáme dost,“ prohlásil ředitel programového oddělení HBO, Michael Lombardo. „Jejich nápad ohledně komedie ze školního prostředí byl přímo neodolatelný.“

Vice Principals je tak další přírůstek mezi komedie z produkce HBO jako jsou stálice Girls, Getting On (Život je boj), Looking (Hledání), Silicon Valley, Veep (Víceprezidentka) či novinky Togetherness, The Brink, Ballers a nedávno opět probuzený k životu The Comeback (Návrat na výsluní).


Chybí vám seriál Eastbound & Down? Těšíte se na novou komedii od jeho tvůrců? A nebo vám už komedie ze školního prostředí lezou krkem?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 147 týdny
Bude i profil?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY