Facebook Twitter E-mail
17. srpna 2014

Další posily pro Agents of S.H.I.E.L.D.

Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. hlásí další posilu pro druhou sérii. Nedávno bylo oznámeno, že se k obsazení připojí Lucy Lawless. Následoval Comic-Con, který přinesl další zajímavé informace a dnes se dozvídáme, že se na natáčení dostaví také Simon Kassianides.

Tento britský herec je pro fanoušky seriálů nejznámější díky roli teroristy Ramona Esquivela z akční Nikity. Vedlejší role si připsal i v seriálech Burn Notice (Status: Nežádoucí) a Hustle (Podfukáři). Pamatovat si ho mohou i milovníci Jamese Bonda, objevil se totiž ve filmu Quantum of Solace.

Agentům by se měl představit jako Bakshi, chlápek, který se nebojí dělat špinavou práci. Je také popisován jako sebejistý, ale poněkud moc horlivý. Jeho role by neměla být jen epizodní, ale měl by se představovat opakovaně.

A nebude jediným, kdo se v nové sérii objeví poprvé. Jen nedlouho poté byla totiž potvrzena i účast Kylea MacLachlana.

To je herec s velmi pestrým rejstříkem rolí. Nejznámější je pravděpodobně díky roli speciálního agenta Dalea Coopera ze seriálu Městečko Twin Peaks a Treye MacDougala v Sexu ve městě, ale má na kontě i roli Orsona Hodge v seriálu Zoufalé manželky nebo Kapitána v Jak jsem poznal vaší matku. Úplně naposledy byl k vidění v seriálu Believe.

S jeho příchodem se nejspíš alespoň poodhalí jedno velké tajemství. Jeho postava se totiž dá nejvýstižněji popsat jako otec Skye (Chloe Bennet). Otázky kolem jejích rodičů, tedy kdo její otec a matka jsou a proč skončila v sirotčinci nebo proč je známa jako 0–8–4, nejsou díky první sérii nic neznámého, ale konečně je šance získat nějaké odpovědi. Jak víte, tak v závěru se Raina blížila k záhadné postavě, aby jí ukázala fotku Skye a řekla: „Našla jsem vaši dceru.“

Aby toho nebylo málo, tak je připraven i jeden rekrut pro agenturu. Díky této nové postavě si bude moct agentura odpočinout od mechanických problémů.

Jako agent/mechanik Alphonso “Mac” Mackenzie se objeví Henry Simmons a měl by se stát jednou z pravidelných postav. Představitel je nejznámější díky roli Baldwina Jonese v seriálu Policie New York.

Agents of S.H.I.E.L.D. se na televizní obrazovky vrátí 23. září.


Jak se vám zatím líbí posily pro novou sérii? Už se těšíte až vypukne?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 173 týdny
Jsem zvědavá na MacLachlana jako na otce Skye, ale asi si přeju, aby do jeho...
Sleslikslicka
před 173 týdny
Jéje, kapitán a do toho ještě Xena, to bude partička :D. Hlavně aby to mělo...
Mania Dardeville
před 172 týdny
Já jen doufám, že se další řada nebude příliš točit kolem Skye, nemám tu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY