Facebook Twitter E-mail
9. srpna 2014

Galavant potká i piráty

Galavant je jeden z nových seriálů, které si na příští sezónu přichystala stanice ABC. Tato osmidílná novinka se bude vysílat pravděpodobně na začátku roku 2015 a stanice ji využije jako výplň mezi podzimní a jarní částí seriálu Once Upon a Time.

Příběh se soustředí na prince Galavanta (Joshua Sasse), který se chce pomstít králi (Timothy Omundson) za to, že mu ukradl jeho právou lásku Madalenu (Mallory Jansen).

Nyní se dozvídáme o prvním hostu, který nás čeká. K seriálu se připojí jako hostující hvězda Hugh Bonneville. Toho si můžete pamatovat díky roli Roberta Crawleyho, hraběte z Granthamu, v seriálu Downton Abbey (Panství Downton). A čeká ho vážně dramatická změna šatníku, protože v této hudební pohádce se objeví jako pirát. Přesněji se přestaví jako pirátský král, Peter the Pillager (Peter Plenitel), kterého Galavant se svými druhy potká na cestě za pomstou.

Galavant vypadá jako příjemně ujetá záležitost, ale to ostatně můžete posoudit sami podle traileru:

Jak se vám Galavant líbí? Dáte mu příští rok šanci?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 150 týdny
Galavant zní čím dál líp, ale oni to zas zruší.
Fruiko
před 150 týdny
To už je v podstatě zrušený. Ale znáš to. Dobrého po málu... A možná to...
ševča
před 150 týdny
Já vím, ale vždycky, když se s tím tak smířím, tak si vzpomenu, že Grey´s...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY