Facebook Twitter E-mail
6. srpna 2014

Míří Vince Vaughn do True Detective?

Druhá série True Detective (Temný případ) se každým dnem přibližuje. S tím samozřejmě přichází mnoho drbů o tom, kdo se v ní nakonec objeví. Nedávno jsme psali o tom, že by se v ní mohl objevit Colin Farrell. Nyní přichází zpráva o možném obsazení dalšího známého herce.

Spekuluje se o Vinci Vaughnovi, který je znám hlavně z filmových rolí a v repertoáru má převážně komedie, jako například Rozchod! nebo Nesvatbovi. Na první pohled tento nápad vypadá zvláštně, ale když se na Vaughnovu kariéru podíváme důkladněji, tak zjistíme, že mu nejsou cizí ani vážné role. Na kontě má například horor Cela a zahrál si i Normana Batese v remaku Psycho. Stručně řečeno, Vaughn má i dramatické kořeny, ale jen málokdy dostane příležitost je ukázat. I to může být důvodem, proč je horlivý vymanit se z kolonky komedie a představit se ve druhé řade True Detective.

Hlavní tvůrce Nic Pizzolatto se nechal slyšet, že v nové sérii budou čtyři hlavní postavy. Byl také prozrazen popis děje.

Ve druhé sérii se bude vyšetřovat smrt Bena Caspara, zkaženého manažera z fiktivního města v Kalifornii. Jeho tělo je nalezeno během vyjednávání o výrazné dopravní dohodě, která má kompletně změnit situaci v Kalifornii. Tři policisté z různých měst a institucí mají za úkol zjistit, kdo má tuhle brutální vraždu na svědomí. Vyšetřovatelé brzy zjistí, že jejich případ bude mnohem obsáhlejší a temnější než si původně mysleli. Tělo Caspara je nalezeno na opuštěném úseku silnice nedaleko Big Sur. Mrtvola má odříznuté genitálie, vypálené oko a vyryté satanistické symboly na hrudi. Později se ukáže, že Caspar měl slabost pro drsný sex a mohl být zapojen i do okultismu.

Herci ještě nejsou potvrzeni, ale pokud vše dopadne podle spekulací, tak by mohlo obsazení vypadat následovně:

Vince Vaughn by se mohl objevit jako Frank Semyon, což je bývalý zločinec, ze kterého se stal podnikatel pracující s místním starostou. To znamená, že by díky svému vlivu měl stát v čele firmy, která se snaží získat zakázku na vybudování vysokorychlostní železniční trati, jenž by měla spojovat jižní a severní Kalifornii. Kromě toho by rád samozřejmě získal také finanční zisky ze státních grantů a z prodeje pozemků.

Colin Farrell by se měl představit v roli Raye Velcora. Ten za sebou má špatné roky nejen v osobním, ale i profesním živote. To se na něm výrazně podepsalo, protože momentálně je z něj sotva fungující troska závislá na kokainu, která má problémy se zvládáním vzteku. Také by se měl objevovat na výplatní pásce Franka a bude bojovat se svou manželkou o opatrovnictví svého jediného syna, Chada.

Taylor Kitsch by si měl zahrát Paula Woodrugha. To je 28letý pohledný válečný veterán, což svědčí o tom, že už si prožil dost násilí. Byl to důstojník motocyklové hlídky, teda alespoň do té doby, než se přišlo na to, že jedné dívce odpustil řízení pod vlivem výměnou za jisté orální aktivity. Pracovně spadá pod velitele Floyda Heschmeyera a má přítelkyni, se kterou se však rozejde, když je přidělen na vyšetření vraždy Caspara.

Elisabeth Moss by se měla představit jako hlavní ženská postava jménem Ani Bezzerides. To je šerifka z Monterrey, která díky špatné výchově propadla hazardu a alkoholu. Pracovně spadá pod šerifa Jamese O´Neila a zástupkyni Marlu Simenon, k tomu je do ní zamilovaný její parťák Elvis Ilinca. Její otec je hipík, který se na její výchově nepodílel. Také má mladší sestru, která nepatří zrovna mezi stydlivé typy, přivydělává si totiž předváděním svého těla. Ani se zároveň snaží zjistit, kam zmizela sestra jejího bývalého spolužáka.

Michelle Forbes je další herečka, která by se měla objevit. Prozatím však není jisté, koho by si měla zahrát. Může se totiž objevit jako exmanželka Farrella nebo jako okouzlující, ale náladová manželka Vaughna.


Jak se vám zamlouvá obsazení Vaughna? Co říkáte na příběh druhé série?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY