Facebook Twitter E-mail
26. srpna 2014

Nejlepší kamarádka iZombie bude Superkočka

Odkaz Hellcats (Superkočky) žije dál, alespoň skrze hlavní představitelku Aly Michalku. Ta získala jednu z hlavních rolí v novince příští sezóny, dramatu iZombie od stanice CW.

Herečka ztvární postavu Peyton. Peyton je spolubydlící a nejlepší kamarádka hlavní hrdinky, studentky medicíny a zombie Liv (Rose McIver).

V pilotní epizodě hrála tuto roli Alexandra Krosney (Last Man Standing). Ta však byla propuštěna krátce poté, co seriál získal místo v midseason programu stanice.

Kromě hlaví role v Hellcats má Michalka na kontě hostující role v Two and a Half Men, CSI: NY a Breaking In. Sama herečka letos musela překonávat přeobsazování. Její role v nedávno prodloužené novince Undateable padla na Brige Heelan.

S přeobsazováním však seriál nekončí. Nově se k obsazení přidává herečka Molly Hagan, která převezme roli Liviny mámy po Noře Dunn, která ji hrála v pilotní epizodě. Její Eva Moore je pracovnice v nemocnici a starostlivá matka, která sleduje proměnu ambiciózní dcery v lenivou zombie, která ukončí zasnoubení s potenciálním zetěm, který je snem každé tchýně.

V iZombie bude dále hostovat Judy Reyes (Devious Maids, Scrubs). Její postava se jmenuje Lola Abano. Je to hippie umělkyně, která se stane hlavní podezřelou poté, co je jeden z jejích umělců zavražděn.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 171 týdny
No a zrovna Graceland, mě momentálně v druhé sérii dosti nudí...takže...
inekafe
před 171 týdny
no vidíš, o dôvod viac pozrieť si Breakout Kings, ak by ťa to aj...
ševča
před 164 týdny
Další případ, kdy je ta herečka nahrazena nějakou, proti které je sto a jedna....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY