Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2014

12 Monkeys: Obsazování nových rolí ve velkém

Seriál 12 Monkeys, který stanice Syfy připravuje podle stejnojmenného filmu z roku 1995, nedávno vypustil do světa trailer a nyní se pustil do obsazování dalších vedlejších rolí. Dnes obsadil rovnou čtyři postavy.

Jako Dr. Henri, brilantní a odvážný virolog se představí Lyriq Bent, kterého si můžete pamatovat díky roli v Rookie Blue (Policejní bažanti).

Todd Stashwick se představí jako Deacon, vůdce brutální skupiny mrchožroutů z roku 2043, která si říká The West 7. Deacon shromáždil své stoupence pod postoj „přežití nejsilnějších“ a vypálil několik posledních vládních karantén. Jeho představitel má na svém kontě mnoho seriálových rolí a pamatovat si ho mohou například fanoušci The Originals nebo Heroes (Hrdinové).

K obsazení se připojí také Demore Barnes. Toho si můžete pamatovat díky rolím v seriálech Hemlock Grove nebo The Unit (Jednotka zvláštního určení). Zde se představí jako Whitley, jeden z posledních vojáků americké armády z roku 2043. Patří mezi ty, kteří chrání zařízení pro spásu lidstva známou pod názvem Project Splinter.

Poslední, kdo se k seriálu připojí je Romina D’Ugo. Mladá herečka, která za sebou zatím nemá mnoho rolí, ale zahrála si například v Nikitě. Tentokrát se objeví jako Max, přeživší v tom pravém slova smyslu. Vyrostla totiž v postapokalyptické budoucnosti a neví. jaké to bylo předtím, než se objevil mor.

Natáčení seriálu se rozběhlo tento týden a premiéra je připravena na leden 2015.

Tady je trailer, tak posuďte, zda seriálu dát šanci:
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 166 týdny
Já film viděl a hodně se mi líbil, takže jsem zvědavej, jak se s tím...
Clear
před 166 týdny
Podle mě je lepší ten film ani nevidět, není pak s čím srovnávat....
Pajky
před 166 týdny
To máš určitě pravdu, několikrát jsem se s podobným problémem sám...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY