Facebook Twitter E-mail
16. srpna 2014

Ground Floor bude mít v nové řadě posilu

Bill Lawrence si může letos gratulovat, protože zažil poměrně úspěšný rok. Jeho seriál Cougar Town se dočkal prodloužení a příští rok se představí se závěrečnou šestou sérií. Kromě toho se však letos podílel také na třech novinkách. Jediná, které se nezadařilo a byla zrušena, nese název Surviving Jack. Zbývající dvě slavily úspěch. Na stanici NBC se uchytila komedie Undateable, která dokonce zbořila prokletí nových komedií. Nás však dnes zajímá hlavně ta druhá, tedy Ground Floor.

Ta se na podzim představila na stanici TBS a dočkala se objednávky na druhou sérii. A v té se můžeme těšit na novou posilu. K seriálu se totiž připojí Emily Heller, známá převážně díky svým stand-up vystoupením. Podílela se však scenáristicky také na seriálu Surviving Jack.

V Ground Floor se představí jako Lindsay, roztomilá dívka pocházející ze stejného městečka jako Jenny (Briga Heelan). Čerstvě dostudovala obchodní školu a byla přijata do práce v horním patře budovy Remington Trust. Lindsay je doslova génius, ale je neohrabaná v sociálních interakcích a často tak překračuje pomyslné bariéry. Částečně za to může její věk, díky své inteligenci totiž dostudovala vysokou školu o dva roky dříve, částečně fakt, že je geniální a částečně je to proto, že je poprvé ve velkém městě.

Druhá série, která bude mít deset epizod, bude mít premiéru v listopadu na TBS.


Jak se vám líbí seriály Billa Lawrence? Co říkáte na novou postavu? Těšíte se na druhou sérii?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 172 týdny
Pravdu máš, jak jinak, že :)
Carljack
před 172 týdny
To neříkej ani ve srandě :( :( :( Ach jo, to zase rok čekání a po pár týdnech...
Pajky
před 172 týdny
Bohužel, objednávka je opět jen na 10 epizod

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY