Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2014

SZCon se posouvá

Mnoho z vás se již dotazovalo, jak to vypadá s letošním třetím ročníkem setkání seriálových fanoušků a fanoušků SerialZone, se SZConem 2014.

SZCon 2014 se z konce srpna přesouvá předběžně na konec roku. Budeme se snažit, aby to klaplo na podzim; jistě víte, SerialZone bude slavit sedmé narozeniny, tak by sraz případně mohl být pěkným dárečkem. Kterýkoliv termín (případně i jiný) by každopádně určitě byla sobota, aby se mohli dostavit jak pracující, tak studenti. Stejně tak i nadále platí, že se sraz uskuteční v Brně.

Je nám líto, že nemůžeme setkání uspořádat již nyní, ovšem na celé organizaci se podílí velmi malá skupinka lidí a zrovna nyní není ani trošku času nad to sednout a vše zařídit.

Zároveň prosíme, jestli by se případní zájemci o pozdější termín hlásili do diskuze a přihodili informaci, jestli mají zájem o trička a placky, abychom věděli, jestli vůbec má cenu něco plánovat.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vladus007
před 278 týdny
Brno, tričko, placku - beru všecko :)
Clear
před 278 týdny
Tak Brno se mi moc nelíbí, ale když bude nějakej dobrej termín, tak snad jo. Na...
ragelly
před 278 týdny
Nedokážeme to upřesnit, i proto je to v článku napsáno jako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY