Facebook Twitter E-mail
9. srpna 2014

Morena Baccarin se vrací k Mentalistovi

Brazilská herečka Morena Baccarin, která se do povědomí diváků zapsala zejména svými rolemi v seriálech Firefly, V a Homeland, si po letech opět zahostuje v kriminálním dramatu The Mentalist.

Znovu se objeví jako Erica Flynnová, která se představila v 19. díle 3. série a následně se ukázala ještě jednou v 15. díle 4. série. Erica, sexy psychopatka, v těchto dílech přelstila a svedla samotného Janea (Simon Baker), který jí to má jistě stále ještě za zlé.

Nyní se na ni mohou fanoušci těšit ve 3. díle 7. série. Jane se s Ericou spojí v Bejrútu v Libanonu, kam je CIA s Lisbonovou (Robin Tunney) pošle, aby zatkli mezinárodního dealera se zbraněmi. Erica souhlasí, že Janeovi a CIA pomůže, výměnou za udělení milosti, co se týče obvinění, kterým stále čelí, a také výměnou za návrat do Spojených států. Jak se dalo předvídat, Erica má své vlastní plány, kterou se mohou nebo nemusí týkat toho, že se chce vmísit mezi Janea a Lisbonovou.

Seriál se na televizní obrazovky vrátí v midseason, začátkem roku 2015.


Potěšila vás zpráva o návratu Moreny Baccarin? Nebo byste její postavu v seriálu už radši neviděli?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Leslie
před 166 týdny
Tak na tuhle ženskou jsem byla v minulosti v Mentalistovi řádně...
wexzuz
před 166 týdny
No super :D zase bude sranda :D
HonZajs000
před 166 týdny
Můj výraz i tvá hláška naprosto sedí k tomu tvému Castlovskému...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY