Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2014

ABC zařízla doktorku léta

Předchozí rušení se týkalo již nové sezóny, tentokrát si však Simba pochutná ještě na novince ze sezóny 2013/14. Stanice ABC oznámila, že po první sérii ruší své čtvrteční drama Black Box.

Divoká, emotivní a příležitostně také halucinogenní jízda doktorky Catherine Black se schýlila ke svému konci. Stanice ABC se rozhodla neobjednat nové epizody tohoto dramatu, ve kterém se hlavní role úspěšné neurologičky s bipolární poruchou ujala herečka Kelly Reilly.

Seriál původně tvůrci plánovali jako limitovanou sérii, nicméně s poslední epizodou zůstal osud doktorky viset ve vzduchu. Finále se vysílalo 24. července.

Zrušení není velkým překvapením. Drama mělo premiéru na konci dubna a získalo nepůsobivý rating 1.5. Během vysílání se rating snížil až na 0.6 a počet celkových diváků spadl z 6,87 milionů u premiéry na 3,72 u finále.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Deaneira
před 167 týdny
Tak tady žádná škoda..
ševča
před 165 týdny
Mně se to líbilo, ale věděla jsem, že to nebudem mít šanci. Prostě to nebylo ve...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY