Facebook Twitter E-mail
12. srpna 2014

Hawaii Five-0 obsazuje dvě hostující hvězdy

V jedné z prvních epizod páté série Hawaii Five-0 se objeví jako hostující hvězdy herečka Alysia Reiner a herec William Mapother. Koho si zahrají?

Alysia ztvární zvláštní agentku FBI Whelanovou, která bude s McGarrettem a spol. pracovat na případu s velmi nebezpečným mužem. Zatím se neví, ve které epizodě bude účinkovat, avšak herečka v současné době svou roli natáčí na Havaji. Znát ji můžeme především z hitu streamovací služby Netflix, seriálu Orange is the New Black. Dále se v epizodních rolích objevila ve White Collar, Blue Bloods či Law & Order: Criminal Intent.

No a „ztracený“ William Mapother si zahraje postavu jménem Eric Porter, což bude sympatický a bohatý obchodník, jenž se zaplete do bolestné situace, avšak i tak nabídne svou pomoc vyšetřovatelům. Zahrál si v seriálu Ztraceni (takže půjde o další Lost reunion), dále pak v seriálech The Mentalist, Castle či Human Target.


Těšíte se na novou sérii Hawaii Five-0?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY