Facebook Twitter E-mail
12. srpna 2014

Přijde Community o dalšího člena?

O tom, že se seriálu Community (Zpátky do školy) podařilo utéct hrobníkovi z lopaty, už jsme vás informovali. Seriál dokonce prozradil i něco o své budoucnosti na Comic-Conu. Dnes však přichází poměrně zajímavá informace.

Yvette Nicole Brown, která v seriálu hraje Shirley totiž získala novou roli. Nahradí Sarah Baker v připravované novince Odd Couple.

Tento remake je připraven na midseason a sleduje dva nesourodé spolubydlící: chaotického Oscara Madisona (Matthew Perry) a puntíčkářského Felixe Ungera (Thomas Lennon). Obsazení také zahrnuje Wendella Pierce (The Wire) či Lindsay Sloane (Sabrina – mladá čarodějnice).

Postava Yvette Nicole Brown se jmenuje Dani a je popisována jako člověk, který tráví většinu svého pracovního dne na telefonu s tím, že se omlouvá mocným lidem, kterým bylo uraženo ego. Bohužel má však také jeden nebo dva problémy, které z ní nedělají ideální pracovní sílu. Nemá totiž krátkodobou paměť a nepíše si poznámky.

Zatím je nejisté jaký dopad bude mít její nová role na postavu Shirley, i když se všeobecně očekává, že se v šesté sérii vrátí. Odd Couple se totiž bude natáčet v jiném termínu než Community, takže je možné, že zvládne obě role zároveň.


Chyběla by vám Shirley v šesté sérii Community? Zaujal vás seriál Odd Couple?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY