Facebook Twitter E-mail
14. srpna 2014

Velká posila pro Grey's Anatomy

Seriál Grey's Anatomy (Chirurgové) o sobě přes léto moc dávat nevěděl. Na konci série se s námi rozloučila Christina a působení ukončili i dva další chirurgové. Pak už se pouze oznámilo, že Amelia Shepherd zůstane i pro příští sérii.

To vše se dnes změnilo, protože přinášíme hned dvě zprávy týkající se obsazování pro příští sezónu. Zbrusu novou postavu si zahraje Geena Davis. To je spíše filmová herečka, na kontě má Oscara za film z roku 1988 The Accidental Tourist (Náhodný turista) a další nominaci si připsala díky snímku Thelma & Louise. Mezi trofejemi má však i Zlatý glóbus za seriál Commander in Chief (První prezidentka).

Nyní se vrací na televizní obrazovky. Podepsala smlouvu pro 11. sérii a zaujme důležitou roli a pozici chirurga v Grey Sloan Memorial Hospital. Více zatím nebylo odtajněno.

Dále bylo prozrazeno, že se vrátí Kate Burton, tedy přestavitelka Ellis Grey. Není to žádné překvapení, protože potom, jak skončila desátá sériem, se přímo nabízelo, abychom se dočkali dalšího flashbacku. Takového, který nám prozradí víc o její nově nalezené dceři. Kate Burton se naposledy objevila v osmé sérii, v epizodě If/Then.

Grey's Anatomy se vrátí s novou sérií ve čtvrtek 25. září.


Co říkáte na novou herečku? Těšíte se na návrat Ellis Grey?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 166 týdny
No páni, skvělá zpráva! Když mi bylo nějakých 10, byla Geena můj idol, a kvůli...
Maarti
před 166 týdny
Wow, celkem velké jméno, tak jsem zvědavá, jak se zhostí své role chirurga...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY