Facebook Twitter E-mail
19. srpna 2014

The Strain: Nákaza se rozšiřuje i do roku 2015

Jedna z nejočekávanějších novinek léta nezklamala, nebo minimálně nezklamala americké fanoušky a stanici FX. Kabelovka dnes oznámila, že svému novému upírskému hitu The Strain nadělí druhou sérii. Zprávu o prodloužení poprvé zveřejnila již před dvěma týdny kanadská stránka Global News s informacemi o tom, že i druhá série se bude natáčet v Torontu.

„Neměli jsme ohledně The Strain sebemenší pochybnosti,“ řekl John Landgraf, ředitel stanice. „Spolupráce s Guillermem del Torem, Carltonem Cusem a skvělými herci byla vším, v co jsme doufali, a ještě více.“

Sci-fi seriál o týmu vědců, kteří se snaží zastavit staré nebezpečí, které nyní ohrožuje lidstvo, debutoval v půlce července a každá další epizoda zaznamenala mírný nárůst diváků. První série se v Torontu natáčela od září do dubna, dá se očekávat, že obdobný stav bude platit i v letošním roce.

The Strain pochází z pera Guillerma del Tora, seriál je adaptací stejnojmenné knižní trilogie. Již během červencového Comic-Conu v San Diegu se tvůrce vyjádřil v tom smyslu, že by rád viděl u The Strian pět sérií.


Dali jste letos o prázdninách tomuto seriálu šanci? Jak jste s ním zatím spokojení? Těší vás, že se vrátí i v příštím roce?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jukab
před 165 týdny
A jistě nezůstane jen u dvou sérii...ještě, že jsem to vzdal, bude to...
spike
před 165 týdny
No upřimně ty rodinné natahovačky, co úmorně odvádí pozornost od hlavní linky...
Carljack
před 165 týdny
Ahhhhh...výborná zpráva, počkat, proč se vlastně raduji?? Asi proto, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY