Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2014

Crossover mezi Flashem a Arrow odhalen!

Tvůrci seriálů The Flash a Arrow slibovali, že se v letošní sezóně dočkáme crossoverů mezi těmito sériemi. Nyní byl první z nich odhalen.

Robert Knepper si zopakuje roli Williama Tockmana neboli Hodináře a představí se v sedmé epizodě seriálu Flash. Stane se tak prvním padouchem, který navštívil jak Starling City, tak i Central City. Oliver Queen (Stephen Amell) s ním měl co do činění v epizodě Time of Death ze druhé série. Nyní se vrací, aby potrápil i Barryho Allena (Grant Gustin).

Aby toho nebylo málo, tak Hodinář nebude pracovat sám. Výkonný producent Andrew Kreisberg říká: „Chtěli jsme, aby Barry čelil opravdové výzvě. Proto budou dva záporáci najednou…“ Barry tedy bude muset porazit jak nového nepřítele, tak i jednoho z nejděsivějších a nejúspěšnějších padouchů z Arrowa.

Zatím nepadlo ani slovo o tom, s kým bude Hodinář spolupracovat, ale teorií se nabízí hned několik. Rozhodně zajímavě zní ta, která tvrdí, že by měl spojit síly s Leonardem Snartem. Toho bude hrát Wentworth Miller a pro pány by to tak byla obnovená spolupráce ze seriálu Prison Break, kde hráli oba hlavní role.


Těšíte se na návrate Hodináře? S jakým padouchem spojí síly podle vás?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

dudys
před 170 týdny
promiň, ale kdo je kapitán Zima? :)
Lill
před 170 týdny
Tiež som googlila, dala som tam "captain zima" :D :D Mi nedošlo, že...
dudys
před 170 týdny
ahá, stejně mi tyhle překlady jmen do češtiny přijdou šílený :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY