Facebook Twitter E-mail
12. srpna 2014

R.I.P. Robin Williams (1951-2014)

Dnes v noci otřásla Hollywoodem smutná zpráva. V 63 letech včera zemřel oscarový vítěz Robin Williams. Policie sdělila, že byl herec nalezen ve svém domě v Tiburonu v Kalifornii v bezvědomí a nedýchal. V pondělí ve 12:02 odpoledne byl prohlášen za mrtvého.

Nyní probíhá policejní šetření ohledně příčiny smrti, ale dle zdroje uvažuje policie o sebevraždě. Forenzní vyšetření je naplánováno na úterý, poté budou výsledky zveřejněny na tiskové konferenci. Hercova agentka Mara Buxbaum se v tisku vyjádřila ve smyslu, že „Robin poslední dobou bojoval s velkou depresí. Je to tragická a náhlá ztráta. Rodina s respektem žádá o soukromí a možnost k truchlení během tohoto velmi těžkého období.“

Williams byl na nejprestižnější filmovou cenu Academy Award nominován celkem čtyřikrát. Nominaci proměnil za výkon ve filmu Good Will Hunting. Jeho poslední hlavní role však byla v seriálu. V loňské sezóně se objevil po boku Sarah Michelle Gellar v CBS komedii The Crazy Ones. V televizním světě se však proslavil jinou rolí. Mezi lety 1979–1982 ztvárnil hlavní postavu Morka v komedii Mork & Mindy.

V uplynulých týdnech herec podstoupil odvykací program k podpoře své střízlivosti. Dokázal otevřeně hovořit o svém problému s alkoholem a drogami, který začal na začátku 80. let.

Aktualizováno: Podle posledních informací se herec oběsil na opasku, který zaháknul mezi dveře a jejich rám.


R.I.P. Robin Williams

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kacka07
před 204 týdny
Dnešní den jsem vážně protruchlila. Velký herec a velký člověk, co přinášel...
Jiand
před 204 týdny
O tomto herci jsem spíš vždy jen slyšel a ne ho viděl. Změnilo to The Crazy...
ragelly
před 204 týdny
Podle vyjádření jeho manželky byl herec v rané fázi Parkinsona.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY