Facebook Twitter E-mail
17. srpna 2014

Ředitelka věznice míří do How to Get Away With Murder

O novém seriálu, za kterým stojí Shonda Rhimes s názvem How to Get Away With Murder jste jistě již slyšeli. Dnes přinášíme jednu novinku týkající se obsazení.

Hlavní tvůrce Pete Nowalk seriál popsal následovně: Jde o sexy napínavý právnický thriller, který je o ambiciózních studentech právnické fakulty a jejich brilantní a tajemné profesorce Annalise DeWitt (Viola Davis). Všichni se zapletou do vražedného spiknutí, které by mohlo otřást celou univerzitou a změnit jejich životy.

Dnes bylo oznámeno, že se v seriálu bude pravidelně objevovat i Alysia Reiner. Objeví se zde v roli prokurátorky, která půjde po krku Annalise.

Tato herečka je poslední dobou na roztrhání, jen před pár dny jsme vás informovali o její účasti v jiném seriálu. Pamatovat si ji můžete hlavně díky roli Natalie Figueroa, ředitelky věznice ze seriálu Orange is the New Black. Na kontě však má i epizodní role například v Blue Bloods nebo White Collar

V rozhovoru s novináři Nowalk řekl, že tématen seriálu je to, že nikdo není tím, kým se zdá být, a zdůraznil, že Annalise zůstane navždy záhadou: „Ona je ústřední záhadou pro naše publikum, aby mělo o čem uvažovat.“

Premiéra je připravena na 25. září a pokud máte chuť na trailer, tak prosím:

Zaujal vás nový seriál od Shondy Rhimes? A co říkáte na novou posilu?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ragnarok8
před 256 týdny
Vypadá hodně drsně, stejně jako trailer na onen očekávaný seriál. Jsem zvědavý.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY