Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2014

Parta z Veronicy Mars je zpátky

Pamatujete si ještě, když jsme vám poprvé psali o chystaném spin-offu Veronicy Mars s Dickem v hlavní roli? Tento projekt na CW začíná nabírat reálných obrysů, které vypadají více než lákavě!

Na jaře letošního roku stanice CW oznámila, že digitální spin-off v čele s Ryanem Hansenem se dočká zpracování. Hansen se objeví jako fiktivní verze sebe sama; bude se snažit vyždímat z úspěchu Veronicy Mars co nejvíce poté, co nadšení fanoušci financovali v loňském roce pokračování v podobě filmu. Seriál se jmenuje Play It Again, Dick a půjde v něm o to, jak se Ryan snaží dostat do vysílání svůj vlastní seriál.

Natáčení objednaných osmi epizod je již u konce. Fanoušci se můžou těšit, jelikož podle zdrojů se v nich objevuje velká část herců z Veronicy. Ztvární opět verze sebe sama, ale také postavy z Neptune. S jistotou se dá říct, že se zde objeví Kristen Bell (Veronica), Jason Dohring (Logan), Enrico Colantoni (Keith), Percy Daggs III (Wallace), Daran Norris (Cliff), Francis Capra (Weevil), Kyle Gallner (Beaver) a Christopher B. Duncan (Clarence).

Ryan Devlin, který se ve třetí sérii Veronicy objevil jako Mercel Hayes, zde bude v roli sebe sama a zároveň v roli Duncana, kterého v seriálu hrál původně Teddy Dunn. Ken Marino a Chris Lowell zde budou hrát sebe sama. Amanda Noret a Lisa Thornhill se objeví pouze v rolích Madison a Celeste.

Scénářů webizod se ujal tvůrce seriálu, Rob Thomas. Play It Again, Dick má na digitální platformě CW Seed premiéru 15. září.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 236 týdny
O tom jsem se nikde nic nedočetla právě. Spíš mě ale překvapilo, že tady...
Hurvi
před 235 týdny
A nebude to skôr kvôli tomu, že natáča LEGENDS?
Elisss
před 235 týdny
Tak na to jsem fakt zvědavá. A Beaver jako vstane z mrtvých? Pokud si...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY