14. 8. 2014

Opojný podzim 2014 na Primě

Podzim jak víno. To je slogan podzimní kampaně FTV Prima, která se tak rozhodla propagovat svou seriálovou novinku. Na skladě toho má však mnohem více.

Opojný podzim 2014 na Primě

Nové seriály, nové série již zaběhnutých veteránů a spousta zábavných pořadů a filmů. To vše má FTV Prima v plánu pro podzim 2014. Minulý týden pořádala televize konferenci, na které odtajnila svůj plán pro nadcházející měsíce. Pojďme si tuto televizi rozebrat po jednotlivých stanicích.

Prima

Na hlavní stanici se podzim ponese ve znamení domácí tvorby. Jak jsme již naznačili v úvodu článku, největší důraz televize klade na propagaci své původní novinky, seriálu Vinaři. Komediální seriál o rodině a dobrém víně čerpá náměty z prostředí jihomoravských Křetic, kde musí neustálé spory řešit dva konkurenční vinaři. Do toho všeho přijede Kateřina se svými dětmi, nejprve jen na tátovu oslavu narozenin, ovšen nakonec se zdrží déle, než očekávala.

V hlavních rolích se objeví Tereza Kostková, Václav Postránecký, Jitka Smutná a další.

S novými epizodami se vrátí Svatby v Benátkách, nebudou chybět ani nové díly Cest domů. Seriál se tak dočká již deváté řady!

Ze zábavních pořadů přijde řada na novinku Muži proti ženám. Soupeřící týmy složené z osobností českého showbyznysu povedou kapitáni Tereza Kostková a Dalibor Gondík. Neseriálové pořady doplní talkshow Kdo je kdo, zábavní pořad TGM a samozřemě nové díly přinese také Partička.

Prima COOL

Stanice, která nás zajímá nejvíc. Letos na televizní diváky čekají dvě velké zahraniční seriálové novinky. První z nich je drama Da Vinci's Demons. Drama o životě slavného Leonadra da Vinciho slaví v USA úspěchy, na stanici Starz se dočkalo prodloužení pro třetí sezónu. Na COOLu pojedou první dvě řady.

Druhou velkou premiérou na podzim bude loňský nový hit Sleepy Hollow, který v programu najdete pod českým názvem Ospalá díra. Ačkoliv jsme tomuto seriálu v naší tipovačce příliš nevěřili, ukázalo se, že i mistr tesař se někdy utne. Ze Sleepy Hollow se stala první prodloužená novinka loňské sezóny! Seriál se na obrazovky v USA vrátí v září, takže pokud jste první řadu ještě nestihli, budete mít šanci dohnat ji na COOLu.

V premiéře nabídne stanice závěrečné série populárních dramat Spartacus s podtitulem War of the Damned (Válka zatracených) a Dexter. V plánu je také odvysílání posledních epizod a dalších řad Simpsonů a The Big Bang Theory. Pro fanoušky kvalitních vozidel má stanice přichystanou novou sérii Top Gearu.

Prima LOVE

LOVE nenachystala žádnou velkou novinku, pojede zde osvědčená klasika.

S druhou sérií se vrátí Sherlock Holmes v Elementary. Stanice fanouškům nabídne dále šestou řadu populární kriminálky Castle, zopakování závěrečné řady How I Met Your Mother a jubilejní desátou sérii Grey's Anatomy.

Kromě těchto se opět vrátí nestárnoucí klasiky v podobě Sexu ve městě a Chůvy k pohledání.

Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře20zobraz všech 20 příspěvků
janitko

janitko

... Tak to já naprosto přesně vím, že to nedám... :( zkusila jsem to ještě u 3.dílu, ale po 15...
hodně dávno
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Tak já ze začátku taky věděla, že je to hrůza, ale asi jsem nějak postupně otupěla a už mi to ani nepřijde...
hodně dávno
Exredaktorka

Exredaktorka

Prima Love by spíš měla být Prima Krimi. Všechny ty kriminálky, kvůli kterým jsem primu zapínala, přesunuli...
hodně dávno
Další články k tématu