Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2014

HBO prodlužuje!

Dobrých zpráv se dnes v podvečer dočkali fanoušci stanice HBO. Tato kabelovka oznámila, že dává zelenou druhé sérii své letošní dramatické novinky The Leftovers. Seriál od Damona Lindelofa se dočká nových dvanácti epizod.

„Jsme nadšení, že můžeme za rok přivést zpět The Leftovers s druhou sérií a s tak výjimečným talentem, jaký má Damon Lindelof a Tom Perrotta,“ uvedl v oficiálním vyjádření Michael Lombardo, ředitel programové skladby stanice. „Bylo skvělé sledovat divácké reakce na toto provokativní a originální vyprávění. Těšíme se na návrat, kdy seriál půjde ještě hlouběji do životů těch, kteří ve městě zůstali.“

Drama je seriálovou adaptací stejnojmenné knižní předlohy od Toma Perrotty. Seriál měl premiéru v červnu letošního roku, epizodu si nenechalo v televizi ujít 1,8 milionů diváků. Zajímavostí je, že The Leftovers produkuje společnost Warner Bros. Television, pro HBO tak znamená první koupi mimo vlastní produkční studio.

Kabelovka získala práva na projekt v roce 2011. Pokračování seriálu přichází ve správné chvíli, letos si totiž stanice uvolní hned tři místa v programu. V létě se rozloučí True Blood, na podzim pak The Newsroom a Boardwalk Empire. Naopak jistou novou řadu mají hodinová dramata Game of Thrones a True Detective a celá řada půlhodinových komedií.


Jak se vám tato letošní novinka zalíbila? Jste rádi, že se s ní setkáme i v příštím roce?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Locke
před 170 týdny
Tak z této zprávy mám fakt radost. The Leftovers je podle mě nejlepší...
dalibor.durcak
před 170 týdny
Je to zvláštní seriál...Občas mne chytne, občas u něj nadávám...Ale přes...
Pay-Track
před 170 týdny
Skvělé zprávy dneska. Je to trochu jiné, než jaké sem to čekal, ale i tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY