Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2014

Nálož prodlužování pokračuje!

Nejnovější dobré zprávy má pro své fanoušky na mladé diváky se zaměřující stanice ABC Family. Ta před několika minutami oznámila, že naděluje novou sérii jednomu ze svých dramatických veteránů.

Štěstí se tentokrát usmálo na seriál Switched at Birth, který se v příští sezóně vrátí již se čtvrtou sérií. Prodloužení přichází pár dní před letním finále právě vysílané třetí řady; finále je plánováno na pondělí 18. srpna.

Switched at Birth se stal hitem hned po svém uvedení v roce 2011 a i v letošní sezóně se solidně drží. Ve svém časovém slotu finišuje jako jednička u žen v základních posuzovaných věkových skupinách.

„Fanoušci jistě budou s napětím očekávat čtvrtou řadu a také vyústění toho, co se stane s Daphne a Bay po finále příští týden,“ řekl Tom Ascheim, ředitel ABC Family.

Switched at Birth vypráví příběh dvou dospívajících dívek, které se dozví, že je po porodu v nemocnici omylem vyměnili. Čtvrtá série se do vysílání dostane v roce 2015.


Dneska se s objednávkami nových řad roztrhl pytel. Potěšila vás konkrétně tato, nebo si myslíte, že je na čase, aby se příběh začal uzavírat?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carmen
před 166 týdny
tak to je dobrá zpráva :) Akorát doufám, že už se Daphne srovná zase zpátky do...
Anetka888
před 166 týdny
Já Daphne nikdy moc nemusela, teď ji vyloženě nesnáším. :D Koukám kvůli Bay.
jukab
před 166 týdny
Tady jsem vydržel dvě série, pak už to ztratilo původní "klima", ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY