Facebook Twitter E-mail
21. srpna 2014

Nashville přivítá několik nových tváří

I hudební drama Nashville přes léto nabírá nové tváře, které se objeví v nadcházející třetí sérii.

Jako první byla oznámena účast Laury Benanti, kterou si můžete pamatovat z rolí v Go On nebo The Playboy Club. Kromě toho má na kontě také cenu Tony.

Měla by se objevit v několika epizodách jako Sadie Stone, nadaná country hudebnice. Údajně by se měla spřátelit s Raynou (Connie Britton), ale všichni víme, že ve skutečnosti to je pouze první krok v velkému konfliktu. Abychom byli spravedliví, tak existuje i možnost, že se vztah Rayny a Sadie obejde i bez zlé krve, ale víme, jak to v Nashvillu chodí.

V nové opakující se roli se připojí i herečka Brette Taylor. Její nejvýraznější role byla v seriálu Rescue Me (Zachraň mě). V Nashvillu se objeví jako Pam, nová sborová zpěvačka pro Lukea (Will Chase). Neuvěřitelně talentovaná hudebnice se okamžitě stane múzou pro Deacona (Charles Esten) a ještě víc poté, co vyjde najevo její komplikovaná a temná minulost.

Nové ženy ve svém životě se dočká i Gunnar (Sam Palladio). Tedy nové, do jeho života se vrátí jeho první láska a miláček ze střední školy. Jmenuje se Kiley a je svobodnou matkou, která přichází do Nashvillu, aby poskytla stabilitu svému desetiletému synovi. Zahraje si ji Alexa Vega, kterou si můžete pamatovat z loňské novinky The Tommorow People.

Třetí série Nashville se vrátí ve středu 24. září na ABC.


Co na nové tváře říkáte? Kdo z nováčků vás zaujal nejvíc?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY