Facebook Twitter E-mail
17. srpna 2014

Glee přidává pět nových postav pro závěrečnou sérii

Mckinleyho střední ze seriálu Glee se chystá na přiliv nových studentů. Bylo oznámeno, že zkrácená závěrečná řada získá pět nových důležitých postav. Děj se totiž z New Yorku přesune zpět do Limy v Ohiu, kde to všechno začalo.

První z nich je Roderick, takový prosťáček. Nikdo by jistě netipoval, že tento stydlivý a oplácaný kluk bude mít hlas jako Otis Redding.

Druhý je Spencer, nová fotbalová hvězda na McKinley s vynikajícím hlasem, který je popisován jako „post-glee gay“. Co to přesně znamená se pravděpodobně dozví diváci až během sledování.

Třetí do party je Jane. Ta byla vyloučena od Warblers kvůli svému pohlaví. Jane je netradičním způsobem krásná a také velmi ambiciózní. Opustí Daltonovu Akademii a vydá se rovnou k New Directions. Údajně je také vtipná tím, že nemá moc smysl pro humor. Ať už to znamená cokoliv.

Na závěr ještě dvojčata Mason a Madison. To jsou nejnovější přírůstky roztleskávaček. Tento páreček dvojčat (Mason je kluk a Madison holka) je popisován jako až příliš pozitivní a velmi divný. A přestože je Mason díky svému koníčku všeobecně vnímán jako gay, tak je ve skutečnosti heterosexuál.

Glee se vrátí v midseason na Foxu.


Co na nové postavy říkáte? Chystáte se sledovat závěrečnou řadu?

(Zdroj)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Brontofúzik
před 170 týdny
A možno preto pridávajú nové postavy, úplne v nich vidím tých starých...
Mania Dardeville
před 170 týdny
To už jako děj v New Yorku vůbec nebude? Ach jo, nechci se dál dívat na...
eve.blog
před 170 týdny
Myslím, že by ve finále měli vrátit původní CAST a dát prostor Puckovi, Quinn a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY