Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2014

Outlander bude cestovat do minulosti i za rok

Stanice Starz dnes oznámila, že své nové romantické drama Outlander prodlužuje pro druhou sérii. Sága od Ronalda D. Moorea se dočká nových třinácti epizod, které budou obsahově spadat do druhé knihy z knižní série od Diany Gabaldon. Tato druhá kniha má podtitul Dragonfly in Amber.

Za první týden od premiéry zhlédlo pilotní díl ze šestáctiepizodní první série pět milionů diváků.

„Velká podpora, kterou získal Outlander od fanoušků, diváků i kritiků, nám rozhodnutí o zpracování druhé knihy velmi ulehčila,“ řekl Chris Albrecht, ředitel stanice.

Seriál produkuje Moore spolu s Jimem Kohlbergem. Epizody se natáčí v exteriérech ve Skotsku.

Na rozdíl od Game of Thrones, kde seriál pomalu dohání George R.R. Martina, má Outlander stále spoustu prostoru; autorka napsala již osm knih z této série. Prodloužení přichází pouze několik dní po sobotní oficiální premiéře dramatu. Pro Starz však není brzká zelená ničím výjimečným, v poslední době se jí dočkaly například Power nebo Da Vinci's Demons. Jiné, např. Spartacus nebo Black Sails se z nových řad mohly radovat dokonce před premiérou.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 173 týdny
V klidu, časem tam budou i celkem popisy různých bitek i dokonce...
Sleslikslicka
před 173 týdny
Nepřekvapilo, ale potěšilo. A musím říct, že už mě dlooouho žádnej pilot tolik...
Lill
před 170 týdny
Včera som sa do Outlander pustila, že si pozriem prvú epizódu, čo je to zač.....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY