Facebook Twitter E-mail
27. srpna 2014

Druhá série Crossing Lines

Všech 12 epizod druhé série seriálu Crossing Lines je od pátku 15. srpna 2014 dostupných na streamovací službě Amazon Prime Instant Video UK, v předstihu všech vysílání včetně francouzské stanice TF1. Amazon UK (dříve Lovefilm) získal toto kriminální drama již v říjnu 2013 krátce poté, co ho Sony Pictures Televisions a TF1 prodloužili o druhou sérii. Ten samý měsíc spustil kanál streamování a seriál se ihned stal velmi populární mezi jeho uživateli.

„Crossing Lines je smělý a zábavný seriál, na kterém se podílejí některá z těch nejznámějších a nejvíce respektovaných jmen na poli televizní zábavy,“ řekl Chris Bird, ředitel Amazon Instant Video Film a TV Strategy. „Stejně jako fanoušci tohoto seriálu se na druhou sérii těšíme také proto, že světová premiéra druhé série poběží právě na Amazon Prime Instant Video.“ Kromě této britské služby byl seriál prodán do 180 zemí včetně Spojených států, Itálie, Německa a dalších. První série běžela nedávno i u nás na AXN pod českým názvem Bez hranic. V USA běžela první série Crossing Lines na stanici NBC, která však oznámila, že druhou sérii vysílat nebude. V současné chvíli není jasné, zdali bude druhá série dostupná i na Netflixu, který v současné chvíli vlastní vysílací práva pro Spojené Státy.

Crossing Lines je kriminální seriál o speciální jednotce zřízené Mezinárodním trestním tribunálem, která vyšetřuje zločiny napříč zeměmi celé Evropy a stíhá zločince, kteří by jinak spravedlnosti utekli za hranice. Současně je příběhem o vykoupení a odplatě. Carl Hickman (William Fichtner) je zraněný zlomený newyorský policista, kterého jeho přítel Louis Daniel (Marc Lavoine), velitel elitní evropské jednotky požádá, aby se k jeho týmu přidal. Spolu s ním hledá některé z těch nejbrutálnějších kriminálníků v naději, že Louise jednou dopadne a pošle za mříže i vraha svého malého syna.


Sledovali jste první sérii? Těšíte se na pokračování?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jessica Angell
před 164 týdny
Tak to je naprosto super..díky za Info..nevíš kdy se vrátí Profilage (...
kacer11
před 163 týdny
Sice to poběží už i v češtině, ale doufám, že někdo udělá...
Maarti
před 163 týdny
Moc se na pokráčko těšim, už aby to běželo!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY